Σταυροί με Παιδικά Πατουσάκια - Ένα Αναμνηστικό Δώρο για το Νονό και τη Νονά
![Σταυροί με Παιδικά Πατουσάκια - Ένα Αναμνηστικό Δώρο για το Νονό και τη Νονά Σταυροί με Παιδικά Πατουσάκια - Ένα Αναμνηστικό Δώρο για το Νονό και τη Νονά](https://kosmimata-stavrou.gr/sites/default/files/blog-images/baby-feet-crosses-newmom-gifts-new-dad-gifts_0.jpeg)
Σταυροί με θέμα τα τρυφερά Παιδικά Πατουσάκια Με σμάλτο, τουρκουάζ ουδέτερο, κόκκινο και ροζ ή μπλε για κορίτσια και αγόρια αντίστοιχα. με δυνατότητα χάραξης τής ημερομηνίας γεννήσεως ή τού αρχικού μονογράμματος στην πίσω πλευρά καθιστώντας έτσι το δώρο προσωποποιημένο Ένα δώρο με πολλούς αποδέκτες, το νεογέννητο αγοράκι ή κοριτσάκι, τη νέα μαμά ή το νέο μπαμπά τη νονά. ή το νονό